Svatební kytice, svatební dekorace a výzdoba – Svatba jak ve snu

 

Svatba jak ve snu – užijte si svůj velký den

Svatební kytici dámám podle legend nosili stateční rytíři. Tradice přetrvala dodnes. Rytíři jen odhodili brnění, stali se z nich moderní muži. Ale svatební květiny své milé v den svatby nosí stále. Možná brzy některý z nich obdaruje i vás.

Blíží se váš velký den – vaše svatba? V dnešní době se na ni budoucí manželé připravují většinou společně. Jak svatební den plný barevných květin může vypadat?

Ráno ženich vyzvedává předem domluvené květiny, anebo je přivážejí přímo floristé. Společně s kamarádkou ještě ladíte jemné detaily, aby vám šaty na svatbu perfektně padly. Vizážistka dolaďuje váš make-up. Květinové ozdoby do vlasů vám zdobí slavnostní účes, ruku květinový náramek.

Společně s družičkami si užíváte poslední okamžiky své svobody. Naštěstí je vše připravené a zařízené.

A pak to přichází! Budoucí manžel klepe na dveře. Celá se rozzáříte, když vám daruje svatební kytici. Kytice z růží, frézií a pivoněk je přesně taková, jakou jste si vždy přála.

Ženich pak svatebními květinami potěší i maminku, babičky. Družičky mají květinové věnečky, svatební hosté myrty.

Celá krásná vcházíte mezi natěšené hosty. Váš nastávající s tatínkem a svědkem mají na klopách svatební korsáže. Květinové šperky mají také babičky a svědkyně.

Stuhami a květinami nazdobenými auty se vypravujete k místu sňatku. Svatební kolona jede městem, lidé se usmívají a mávají. Přijíždíte na místo obřadu.

Tatínek vás vede k oltáři. Procházíte květinami nazdobenou uličkou a za pár okamžiků nastává velký okamžik – říkáte si své „ano“ pod květinovým obloukem – slavobránou.

Prstýnky berete z květinového polštářku a vzájemně si je navlékáte na prsty. Ruce vám zdobí blyštivé snubní prsteny, užíváte si první manželský polibek.

Po obřadu, když procházíte svatební uličkou, vás svatebčané zasypávají lístky květů.

Jako správná moderní nevěsta posíláte házecí kytici vzduchem mezi dámské publikum. Dáma, která svatební kytici chytí, bude podle tradic příště sama nevěstou.

Všichni vám blahopřejí. Svatební fotograf si vás odvádí a pořizuje vzpomínkové snímky. Novomanželé, rodiče, družičky, babičky, dědečkové, kamarádi i další hosté, všichni se zvěčňují do svatebního alba.

Následuje slavnostní oběd, po něm zábava a pořádná veselka. Místo hostiny zkrášlují květinové girlandy. Dekorace zdobí stoly i židle. Květinami je nazdobená rovněž svatební tabule.

I svatební dort zdobí svěží květy.

Za pár hodin už vás trošku zmáhá únava z tak velké události. To už na vás čeká svatební apartmá. Na posteli leží okvětní plátky a v celé místnosti jsou květiny ladící s výzdobou. Nastává první novomanželská noc…

Jak se vám líbí představa na takový svatební den? Chcete svatbu moderní, starorůžovou, ve stylu provence nebo jinou?

Postaráme se o vaši pohodu. Připravíme svatební kytice, květinové výzdoby, girlandy, korsáže, slavobránu i výzdobu aut. Zařídíme, přivezeme, vyzdobíme místo obřadu i hostiny.

Užijte si svůj velký den, prožijte příjemnou svatbu v pohodě.

Přijďte si k nám vybrat svůj svatební styl. Ještě nevíte, jakou svatbu chcete? Poradíme vám, každý sen se dá splnit.

Svoji představu můžete projednat u nás v květinovém ateliéru, návštěvy po dohodě.

Inspirujte se v galerii našich svatebních realizací

Abychom se vám mohli věnovat v klidu, domluvte si prosím předem schůzku na telefonu +420 733 162 947 nebo e-mailem na info@uniflora.cz

Proměníme váš sen ve svatební den.

Floristé Uniflora

Napište nám své květinové přání

Ozveme se vám do 24 hodin, případně zavolejte na +420 733 162 947.

Povinné položky jsou označeny *

Nabízíme vám tyto služby

Překvapte a potěšte
Dárkové kytice, ovocné, z uzenin, speciální

Svatba jak ve snu
Svatební kytice, svatební dekorace a výzdoba

Zpříjemněte si prostor
Vánoční, sezónní dekorace, výzdoba firem

Zazeleníme firmu, byt i zahradu
Zakládání, výsadba a údržba zeleně

Pro důstojnou pietu
Smuteční kytice a věnce, dušičková vazba

Tvořte dekorace, naučte se vázat květy
Květinové workshopy